رونمایی از سامانه" مهتاب " ( اولین و تنها موتور هیدرولیکی بومی توزیع و انتقال آب ایران )

"بهپویان ، در افق تحقق آرمان ها"

به گزارش روابط عمومی بهپویان، "مهتاب" (اولین و تنها موتور هیدرولیکی بومی توزیع و انتقال آب ایران) پس از 24 ماه تلاش شبانه روزی متخصصین زبده بهپویان، در تاریخ 98.03.29 با حضور پرسنل شرکت بهپویان، دکتر قنبری ریاست محترم پارک، سرکار خانم دکتر رضوی مدیر عامل محترم صندوق پژوهش و نوآوری، مهندس تفضلی معاونت محترم ایجاد و توسعه واحدهای فناور پارک و دیگر مدعوین رونمایی گردید.

دکتر قنبری ریاست محترم پارک ضمن ابراز خرسندی از روند سریع رشد شرکت در افق ملی و تولید ابرسامانه ها در شرکت بهپویان؛ تولید موتور هیدرولیکی  بومی را تحقق کارهای نشدنی عنوان کردند.

در این مراسم سرکار خانم دکتر رضوی، با اشاره به این نکته که با تلاش و پشتکار می توان به آنچه در ذهن خود داشت، رسید، آمادگی خود را جهت حمایت از توسعه این گونه فعالیت های دانش بنیان در صندوق پژوهش و فناوری خراسان اعلام کردند.

در ادامه مهندس تقوایی مدیر عامل بهپویان اذعان داشتند: بهپویان محلی برای تحقق آرمان هاست و حرکت همه جانبه شرکت برای توسعه فناوری و هوشمند سازی را خواستار شدند.

مهندس قیامی مدیر تولید این سامانه بومی که در سال گذشته جزو  13 نفر اول توسعه دهندگان نرم افزار Epanet  بودند با ذکر نکاتی از تیم خود تشکر و قدردانی کرده و با بریدن کیک رونمایی، خوشحالی و امید به افق های بلند بهپویان را با همه همکاران تقسیم کردند.