معرفی و تاریخچه


 

 

شرکت فنی مهندسی بهپویان امین منتظر  با هدف ایجاد اشتغال پویا و بهره‌گیری از توان نخبگان در راستای ارتباط هرچه عمیق‌تر و گسترده‌تر با صنایع مختلف و رویارویی با چالش‌ها و معضلات صنایع بومی و رفع آن‌ها در حد توان در سال 1388 به‌صورت رسمی تأسیس گردید.


این شرکت استفاده بهینه از موهبت های الهی و حفظ منابع زیست محیطی از یک سو رضایتمندی، افزایش سطح رفاه زندگی، آسایش و کاهش هزینه های مشتریان را از سوی دیگر هدف اصلی خود دانسته و با استفاده از جدیدترین استانداردهای جهانی و فنون مهندسی روز دنیا ضمن خلاقیت و کار تیمی سعی در طراحی و اجرای پروژه های مرتبط مهندسی با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن را دارد.


شرکت بهپویان با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص در سطوح عالی رشته های برق، مکانیک، سیستم‌های انرژی، مهندسی شیمی، صنایع، نانو، آب و فاضلاب عمران،کامپیوتر ،تحقیق در عملیات و... ، همکاری طیف وسیعی از اساتید دانشگاه، ایجاد ساختاری مناسب جهت شکوفایی خلاقیت نیروهای مستعد و نگاه به کار به عنوان یک ارزش، به فعالیت در زمینه ممیزی انرژی برمبنای ISO 50001 و هوشمند سازی در شبکه های بزرگ ابعاد در سطح ملی (انجام بیش از 190 پروژه موفق با بیش از 60 کارفرما در 20 استان کشور)  پرداخته است.

 

 

در همین راستا تعدادی از توانمندی‌های شرکت بهپویان در ارائه خدمات فنی مهندسی به شرح زیر می‌باشد:

  1. ممیزی و بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنایع بالادستی و فرایندی، صنایع کوچک و ساختمان‌ها
  2. آموزش، مشاوره و پیاده‌سازی سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001)
  3. هوشمند سازی تأسیسات، فرآیندها و شبکه‌های بزرگ ابعاد (Large Scale)در صنایع بالادستی نفت و گاز، پالایشگاه و پتروشیمی، شبکه‌های انتقال و توزیع برق و آب و سیستم‌های حمل‌ونقل
  4. مهندسی مجدد و بهینه‌سازی روشنایی و سیستم‌های روشنایی و شبکه‌های توزیع
  5. تدوین دانش فنی و ساخت مواد جدید نانو در حوزه مواد و انرژی
  6. اندازه‌گیری و تحلیل فنی پارامترهای عملکردی تجهیزات با دستگاه‌های ابزار دقیق
  7. طراحی، بهینه‌سازی، هوشمند سازی و مانیتورینگ تأسیسات و شبکه‌های بزرگ (Large Scale) آب