مختصری درباره ما

معرفی بهپویان امین منتظر

شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر در سال 1386 با هدف ارتقا بهره وری در حوزه بهره برداری ، طراحی و برنامه ریزی با استفاده از تکنولوژی‌های نوظهور در ارگانها و صنایع مهم کشور پایه گذاری شد.

با عنایات الهی و بیش از یک دهه تجربه عملیاتی و انجام بیش از 250 پروژه در حیطه ها و صنایع گوناگون و بهره گیری از متخصصین متعهد در رشته‌های مختلف ، شرکت بهپویان ، موفق به توسعه رویکردی جدید در ایجاد پلتفرم‌ یکپارچه ارتقا بهره وری در حوزه‌های عملیات ، بهره برداری ، برنامه ریزی و طراحی بر اساس مدلسازی ریاضی و هوش مصنوعی شده که موجب بهبود شاخص های بهره برداری از جمله قابلیت اطمینانانرژی و ... می گردد.

همکاری نزدیک با دانشگاه‌های معتبر کشور و تعریف پروژه های پسادکتری و فرصت مطالعاتی در پروژه های عملیاتی موجب ایجاد ارتباط صنعت و دانشگاه از طریق شرکت و ارتقا کیفیت خدمات و کسب مرز دانش در پروژه های هوشمندسازی و طراحی مهندسی شرکت شده است.

  • شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و نرم افزار های رایانه ای
  • اولین شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات انرژی در سطح کشور
  • شرکت برتر دانش بنیان وزارت نیرو در سال 1399 (حوزه آب )
  • کسب رتبه برتر پژوهشی وزارت نیرو در سال 1397
  • شرکت برتر دانش بنیان تولیدی در سالهای 1396، 1398 و 1400 در استان خراسان رضوی
  • دارای گرید خدمات مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوربهینه سازی مصرف انرژی، اتوماسیون صنعتی و تاسیسات آب و فاضلاب
  • انتخاب به عنوان شرکت دانشی و بیشترین میزان اشتغال نیروی متخصص
1388

شروع

ثبت و آغاز فعالیت شرکت

1390

ارتقاء به شرکت دانش بنیان

دریافت رتبه دانش بنیانی

1398

تأییدیه شرکت دانش بنیان فاوا

کسب تاییدیه دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزار های رایانه ای از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور

1399

افتتاح آزمایشگاه هوشمندسازی و دیسپچینگ

افتتاح آزمایشگاه دیسپچینگ و هوشمندسازی با مشارک پارک علم و فناوری خراسان و با حضور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

1400

پروانه فعالیت تحقیق و توسعه

کسب پروانه فعالیت تحقیق و توسعه از سازمان صمت

180+تعداد پرسنل
14+سال تجربه
265+پروژه تکمیل شده
80+کارفرمایان

دپارتمان‌های شرکت

پخش ویدیو

هوش مصنوعی | Artificial Intelligence

سامانه های تصمیم یار هوشمند با بهره گیری از هوش مصنوعی (AI) و مدلسازی ریاضی ، با استفاده از ماژولهای متفاوت به عنوان یک دستیار هوشمند ، ضمن رعایت محدودیتهای عملیاتی ، بهترین سناریو برای بهره برداری و برنامه ریزی عملیات را در اختیار اپراتور می گذارد ؛ با توجه به قابلیت یادگیری این فراسامانه با پیاده سازی آن می توان ساختار مدیریت دانش را به صورت عملیاتی در حوزه بهره برداری و برنامه ریزی پیاده سازی نمود

دیسـپاچــینگ | Dispatching

دید جامع و یکپارچه به تمامی اجزا و اطلاعات مربوطه جهت کنترل ساختارها در شبکه های بزرگ ابعاد

نمایش تحلیلی ، یکپارچه و قابل فهم به طوری که بتوان پایش ، مدیریت و گسیل منابع را از طریق یک ساختار متمرکز انجام داد

نگهداشت و تعمیرات پیشرفته | Advanced Maintenance

تشخیص خودکار وقوع خرابی ، پیش‌بینی رخداد خرابی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و تحلیل علت خرابی (RCFA) با استفاده از الگوریتم‌های نوین علمی در جهت پیشگیری و یا تعدیل روند نقصان عملکرد و کارایی دارایی‌های در حال خدمت رسانی

مدیریت دارایی | Asset Management

گستردگی دارایی های سازمانها شامل دارایی های فیزیکی ، نرم افزاری و ... و از طرفی پارامترهای متعدد موثر بر عملکرد سازمان و دارایی های آن ، این دغدغه را برای مدیران ایجاد می کند که کارکرد این تجهیزات و تاسیسات در طول چرخه عمر نسبت به حالت بهینه به چه میزان انحراف دارد.سیستم مدیریت دارایی طبق استاندارد ISO55000 متضمن کارکرد بهینه دارایی ها در یک ساختار نظام‌مند و مدون بوده که تمامی دارایی های در چرخه عمر از بازه سرمایه گذاری و خرید ، تا حوزه بهره برداری ، نگهداری و تعمیرات، جایگزینی و اسقاط را مورد آنالیز قرار داده تا بتوان ضمنا افزایش دسترس پذیری و کاهش توقفات فرآیند ، بهره وری را افزایش داد.

انرژی | Energy

انجام ممیزی فنی انرژی و پیاده سازی ساختارهای مدیریت انرژی جزو گام های اصلی در بهبود مستمر مصرف انرژی در هر سازمان می باشد. تاثیر متقابل پارامترهای موثر بر مصرف انرژی و فرآیند و آسایش ، موجب پیچیدگی شناسایی و تحلیل فرصت های بهبود شده که این مهم نیازمند به تحلیل بر اساس مدلهای کالیبره شده می باشد. شرکت بهپویان با ارائه روش Calibrated Model Energy Audit سعی بر دقت حداکثری تحلیل‌های فنی و اقتصادی جهت عملیاتی شدن راهکارهای بهبود دارد.شرکت بهپویان با بیش از 14 سال تجربه و انجام پروژه های متعدد در حیطه افزایش بهره وری انرژی در سطح کشور ، زنجیره کامل فرآیند ارتقا بهره وری را در حیطه های پیاده سازی ساختار مدیریت انرژی بر اساس ISO50001 : 2018 ، ممیزی تفصیلی انرژی در بخشهای صنعت و ساختمان ، پیاده سازی رصدخانه انرژی به منظور پایش آنلاین و آفلاین عملکرد انرژی و همچنین اجرای راهکارهای بهینه سازی انجام می دهد.

هیأت مدیره

معرفی

اعضای هیأت مدیره

مرتضی تقوایی حسین زاده

مدیرعامل

محمدعلی تیشه وری

رئیس هیأت مدیره

عماد آذری فر

بازرس هیأت مدیره

محمد جواد میرزایی

عضو هیأت مدیره

صالح خسروی

عضو هیأت مدیره

مشتریان ما

لیست کارفرمایان